Lamelová vrata s elektrickým pohonem

Rolovací vrata se skládají z jednotlivých lamel, proto jsou také někdy nazývána jako vrata lamelová.

Lamelová vrata

Lamelová vrata jsou cenově dostupná pro každého, proto jsou velmi oblíbená hlavně na rodinných domech. Cena však není jedinou předností těchto garážových vrat. Přestože je cena příznivá, kvalita a bezpečnost vrat je i v tomto případě velmi vysoká. Další velkou předností je tedy jejich kvalita (roletová vrata Gararol vyrábí česká firma Building Plastics) a bezpečnost. Ať už máte nějaké speciální požadavky nebo netypické rozměry garáže, firma KŘÍŽ – garážová vrata se o vše postará. Lamelová vrata vyrobí přesně na míru konkrétní zakázce, přesně podle konkrétních požadavků každého zákazníka. Volba rolovacích vrat je jasná pro toho, komu konstrukční řešení garáže neposkytuje velké množství prostoru. Lamelová vrata nepotřebují větší stavební úpravy a maximálně využijí i minimální garážový prostor. Rolovací vrata nepotřebují žádná závěsná zařízení. Lemová vrata navíc nemusí vypadat jen nudně a příliš technicky či průmyslově. Lamely je totiž možné doplnit prosklenými částmi nebo větracími mřížkami. Dokonce i barva může skvěle ladit se zbytkem objektu. Na výběr máte samozřejmě ze základních barev plus další barvy tak, aby se garážová vrata co nejvíce doplňovala s exteriérem. Garážová vrata mohou také dokonale imitovat dřevo. Lamelová vrata nepotřebují téměř žádnou údržbu.

Elektrický pohon garážových vrat

Vrata fungují na základě elektrického pohonu SOMFY. Není zde na místě obávat se výpadků elektřiny, lamelová vrata Gararol je možné otevřít díky nouzové klice NHK také při výpadku proudu. Vrata jsou ovládána dálkově, což zajišťuje jejich uživateli maximální komfort. Ovladače mohou být dvou nebo čtyřkanálové.

KŘÍŽ – garážová vrata

Firma KŘÍŽ – garážová vrata funguje na skvělém poměru výkonu ku ceněKvalitní a designová vrata získáte za skvělé ceny, ale na kvalitě vrata rozhodně neztratí. Velkou předností této společnosti je kvalitní kování garážových vrat a výroba přesně na míru. Se zárukou na 60 měsíců si můžete být jisti, že kvalita výrobků je opravdu velmi vysoká.