Roletová vrata Gararol s bezúdržbovým provozem

Roletová vrata jsou k vidění na každém kroku. Stále více lidí a firem volí pro svou garáž právě rolovací vrata, která jsou nenáročná na montáž a provoz.

Přednosti roletových vrat

Jednou z velkých předností tohoto typu vrat je tedy jednoduchá a rychlá montáž. Zákazník zároveň ocení to, že provoz rolovacích vrat je téměř bezúdržbový. Při poškození vrat se vymění pouze jednotlivé lamely a není tedy potřeba manipulovat s celými vraty. Rolovací vrata ocení ti, kteří nemají dostatečný prostor na umístění garážových vrat. Lamely se totiž svinou do boxu, který je umístěn nad vratovým otvorem. Pro garáže, kde je potřeba maximálně využít každý kousek prostoru, jsou rolovací vrata tím nejlepším řešením. Rolovací vrata navíc zachovávají stropní prostor v garáži, který může být využit například jako další místo k uložení potřebných věcí. Vrata se vyrábí přesně na míru každému zákazníkovi. Zákazník ocení především jednoduchost a bezporuchovost rolovacích vrat.

Roletová vrata Gararol

Výrobcem roletových vrat Gararol je česká firma Building Plastics. Vrata jsou izolována polyuretanem. Roletová vrata jsou k dostání v bílé, tmavě hnědé, béžové a šedé barvě. Dále je možno mít vrata i jiných barev, vrata dokonce mohou imitovat dřevo. Tyto nestandardní barvy a imitace jsou za příplatek. Roletová vrata fungují na základě elektrického pohonu SOMFY. Vrata je ovšem možné otevřít i při výpadku elektřiny, díky nouzové klice NHKLamely, ze kterých jsou vrata složena, jsou vysoké 77 mm a je možné je dodat i v proskleném provedení nebo s větracími mřížkami.

Bezúdržbový provoz roletových vrat

Každý ocení především to, že rolovací vrata nepotřebují téměř žádnou údržbu. Provoz je opravdu bezúdržbový a montáž je velmi jednoduchá. Tyto dvě velké výhody rolovacích vrat ještě doplňuje jejich spolehlivost a dlouhá životnost.