Prosklená roletová vrata s větracími mřížkami

Garážová vrata se dříve považovala za nevkusný doplněk rodinného domu. Garážová vrata se využívala hlavně v průmyslových objektech, halách. Výrobci se proto zaměřili na to, aby byla vrata vkusná a stala se designovým doplňkem i té nejmodernější novostavby.

Prosklená vrata

Garážová vrata se vyrábí v několika provedeních. Mezi nejoblíbenější patří sekční vrataroletová vrata a odsuvná garážová vrata. Každý typ má jiné konstrukční požadavky a jiné funkční využití. Vrata si tak můžete vybrat přesně podle konkrétních představ tak, aby skvěle ladila i s Vaším domem. Vrata mohou ladit nejen barevně, ale zároveň designově. V možnostech výrobců je dokonce vyrobit vrata s prosklenými okýnky. Do garáže tak bude vpuštěno světlo z vnějšku, čímž ušetříte za elektrickou energii.  Navíc vrata získají příjemný vzhled. Díky tomu můžete i z garáže sledovat okolní dění.

Součástí sekčních vrat mohou být dokonce i celoprosklené dveře. Tím získáte samostatný vchod a zároveň dostatek světla v interiéru. Konstrukce vrat zůstává stejná, jako u běžných vrat. I takto designově a funkčně doplněná vrata o prosklená okna si zachovávají svou funkčnost a bezpečnost. Vrata jsou stále skvěle izolována.

Představte společnosti KŘÍŽ – garážová vrata všechny své požadavky na Vaše garážová vrata. Všechny Vaše požadavky jsou předem splněny a navíc v té nejvyšší kvalitě a za rozumnou cenu. Garážová vrata se stanou ozdobou a zároveň velmi užitečným pomocníkem.

Větrací mřížky na garážových vratech

Garážová vrata je určitě užitečné doplnit prosklenými částmi. Prosklená garážová vrata mají celou řadu výhod a navíc si uchovávají své kvality. Dále je možné vrata doplnit také větracími mřížkami. V interiéru tak budete mít neustálý přísun vzduchu a celá místnost bude příjemně odvětránaVětrací mřížky v garážových vratech se samozřejmě skvěle hodí do průmyslových hal, ale také na garáže rodinných domů. Vrata doplněná právě o větrací mřížky však neztrácí na své bezpečnosti ani kvalitě.