Sekční vrata se zárukou 60 měsíců

Sekční vrata jsou nejoblíbenějším typem garážových vrat. Sekční vrata se svou příznivou cenou a bohatým výběrem barev jsou jasnou volbou většiny zákazníků naší společnosti KŘÍŽ – garážová vrata.

Sekční vrata

Sekční vrata jsou vyráběna přesně na míru, dle konkrétních požadavků zákazníka a podle otvoru Vaší garáže. Vrata dokáže výrobce přizpůsobit přesně podle rozměrů Vaší garáže. Sekční vrata vyrábí česká firma Trido. Vrata jsou vhodná jak do domácnosti, tak do průmyslu. Fólie umístěné na vrata dokážou skvěle imitovat dřevo a tím se stanou skvělým designovým doplňkem každého domu. Vrata je možné dodat v několika designových provedeních, vždy tak, aby skvěle doplňovala zbytek budovy. V průmyslových objektech oceníte jejich vynikající izolační schopnosti a vysokou bezpečnost provozu. Sekční vrata lze skvěle využít pro výrobní objekty, průmyslové haly, sklady.

Výhody a přednosti sekčních vrat

Objekty s komplikovaných vjezdem ocení možnost instalace právě sekčních vrat. Tato vrata totiž nezabírají žádný prostor v průjezdu a místo kolem otvoru zůstává prázdné. Vrata mají dlouhou životnost, jsou odolná proti větru a jsou velmi dobře utěsněna. Velkou výhodu sekčních vrat představuje možnost širokého výběru designu. Vrata je možno vyrobit v designu kazety, lamel, středové drážky nebo hladkéBarva sekčních vrat záleží na volbě zákazníka. Tato garážová vrata lze také doplnit fólií, která věrně imituje dřevo, a to zlatý dub, mahagon a ořech. Vrata jsou samozřejmě maximálně bezpečná. Sekční vrata mají výbornou izolaci o síle 40 mm.  Na výběr má také zákazník mezi několika variantami kování. Standardní kování má nadpraží více jak 420 mm, snížené kování má nadpraží 230 mm až 410 mm nebo 70 mm až 200mm. Velkou předností sekčních vrat je také to, že je do nich možné zabudovat vstupní dveře pro pěší. Při vstupu do garáže nebo haly tak není potřeba otvírat celá vrata.