Velký výběr sekčních vrat za příznivé ceny

Sekční vrata Trido jsou nejoblíbenějším typem vrat, který zákazníci nejčastěji volí. Vrata jsou výrobkem české firmy.

Typy sekčních vrat

Na trhu se objevuje velké množství typů vrat. Díky tomu si vybere opravdu každý. Každému splní naše firma KŘÍŽ – garážová vrata jeho konkrétní požadavky, vyrobí a namontuje mu ta nejkvalitnější vrata. Zákazník si může vybrat mezi sekčními, odsuvnými a roletovými vraty. Každá vrata mají trochu jiné konstrukční požadavky a mají také různé možnosti provedení. Sekční vrata si zákazníci volí nejčastěji hlavně kvůli jejich příznivé ceně a velkému množství barevného provedení. Vrata jsou vyrobena z jednotlivých sekcí, které díky systému pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Velkou předností je také možnost zabudovat do sekčních vrat vstupní dveře. Tím vlastně „zabijete dvě mouchy jednou ranou“. Díky tomu nemusíte otvírat celá vrata, pokud chcete vyjít z garáže po svých.

Vrata jsou navíc skvěle tepelně izolována, takže se nemusíte bát úniku tepla. Pokud ve své garáži často pracujete například s barvami a různými chemikáliemi, doporučujeme nechat si do vrat zabudovat větrací mřížky. Díky tomu budete mít v objektu přísun čerstvého vzduchu. Na bezpečnosti sekčních vrat to však vůbec neubírá. Vrata jsou maximálně bezpečná a maximálně kvalitní. Do vrat je také možné zabudovat okýnka, tím získáte v garáži větší přísun světla a můžete tak výrazně ušetřit na elektrické energii.

Sekční vrata nejsou vhodná jen pro garáže, výborně se hodí i do průmyslových hal apod. Využití sekčních vrat je i díky širokému výběru provedení a barev velmi široké.

Výhod a předností garážových vrat firmy KŘÍŽ – garážová vrata je opravdu hodně. O kvalitě služeb a výrobků Vás přesvědčí naše firma sama. Garážová vrata mají kvalitní kování a dlouhou životnost. Neváhejte kontaktovat opravdové odborníky na garážová vrata a seznamte je se svými požadavky.

Ceny sekčních vrat

Sekční vrata mají velmi příznivé ceny. Za vysoce kvalitně odvedenou práci a kvalitní výrobek zaplatíte velmi dobrou cenu. Výběr je opravdu velmi široký, kvalita a životnost výborná a cena dostupná pro každého!