Garážová vrata s dobrým poměrem kvality a ceny

Garážová vrata již nemusí být nevkusným doplňkem celé budovy. Dnes je na výběr velké množství typů vrat, které tak budou dokonale ladit s každým exteriérem. Navíc si můžete vybrat přesně takovou konstrukci vrat, která Vám bude ať už funkčností nebo instalací nejlépe vyhovovat.

Garážová vrata

Garážová vrata naší společnosti KŘÍŽ mají velkou řadu výhod, díky kterým máme velké množství zakázek pro celé České republice. Velkou předností je vysoká tepelná izolace vrat. Díky tomu se nemusíte bát o únik tepla z Vašeho domu. Vrata mají kvalitní kování, což zaručuje spolehlivost a bezpečnost vrat. Ne všechny typy vrat lze umístit přímo do garážového otvoru. Společnost KŘÍŽ dokáže vyrobit vrata přesně na míru. Tak, aby seděla do každé garáže, do každého objektu. Garážová vrata mohou být i skvělým designovým doplňkem. Vrata lze vyrobit v neomezeném barevném provedení díky fóliím, lazurovacím lakům a barvám RAL. Vrata se tak skvěle přizpůsobí každému objektu a stanou se jeho skvělým doplňkem.

Vrata nemusí působit jen uměle a průmyslově, v nabídce naleznete také provedení věrné imitace dřeva. Takto upravená vrata působí příjemně a skvěle doladí celkový dojem z domu. I takto designově upravené vrata jsou stále cenově dostupné. Vrata společnosti KŘÍŽ – garážová vrata představují velmi dobrý poměr výkonu ku ceně. Spolehlivost, kvalita a bezpečnost garážových vrat je ještě podtržena 60ti měsíční zárukou.

Společnost KŘÍŽ – garážová vrata

Naše společnost KŘÍŽ – garážová vrata nabízí garážová vrata TRIDO. Vrata jsou cenově výhodnější při koupi přímo od výrobce. Firma TRIDO má dlouholetou zkušenosti a specializuje se na sekční, odsuvná a roletová garážová vrata. V nabídce naší firmy KŘÍŽ – garážová vrata jsou také brány, kdy jsme schopni vyrobit přesně na míru křídlové a posuvné brány s elektrickým pohonem. Na stránkách společnosti najdete také nákresy stavební připravenosti pro jednotlivá vrata. Společnost KŘÍŽ – garážová vrata představuje spolehlivost a kvalitu za velmi příznivou cenu.