Garážová vrata s fólií imitující dřevo

Garážová vrata lze standardně rozdělit do několika typů, kterými jsou: sekční, odsuvná a roletová. Jak už bylo popsáno dříve, sekční vrata jsou tedy ta vrata, která jsou složená z částí a která pomocí systému torzních pružin zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop. Torzní pružiny navíc drží vrata v dané poloze, takže se nemůže stát, že by sjely dolů. Bezpečností zámky zabraňují skřípnutí prstů mezi jednotlivé sekce. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním. Všechna vrata lze ovládat jak ručně, tak elektropohonemSekční garážová vrata dodáváme v úpravě s fólií věrně imitující dřevo. Na výběr v tomto případě máme zlatý dub, mahagon nebo ořech. Není nic krásnějšího, než když Vám garážová vrata barevně a designově korespondují s ostatními prvky domu, popřípadě s dekorem oken.

Typy garážových vrat

Dalším typem garážových vrat, který Vám může naše firma nabídnout, jsou odsuvná vrata. Ta se vyznačují jedinečným řešením umožňujícím jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost. Firma TRIDO je vyrábí přímo na míru z komponentů shodných s průmyslovými vraty, určenými pro vysoké provozní zatížení. Jednotlivé sekce tohoto typu vrat tvoří oboustranný ocelový plášť s polyuretanovou izolací tloušťky  40mm a přerušenými tepelnými mosty.

K dispozici je struktura plechu Woodgrain nebo hladké provedení a bezpečnostní zámky proti sevření prstů. Výška sekcí u takto do boku odsuvných garážových vrat je 500mm a 610mm. Spodní a horní sekce je zakončena těsněním. Stejně tak jako sekční garážová vrata je i tento typ garážových vrat dostupný ve věrných imitacích dřeva ve formě folií v odstínech zlatý dub, mahagon nebo ořech.

V případě roletových garážových vrat dodávaných naší společností je výška lamely 77 mm a izolace provedena polyuretanem. Lamely je možno dodat také v proskleném provedení a s větracími mřížkami. Za příplatek oproti standardnímu bílému či barevnému provedení je možnost výběru z imitace dřeva – fólie teak, zlatý dub, tmavý dub nebo mahagon a po dohodě jakákoli jiná renolit fólie.

Barevná provedení garážových vrat s fólií imitující dřevo

Garážová vrata se liší od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost, stejně tak jako atraktivní design, který lze bezpochyby barevně sladit s ostatními prvky domu či dekorem oken. V případě garážových sekčních a posuvných vrat disponujeme možností výběru folie imitující dřevo v následujících barevných provedeních, kterými jsou zlatý dub, mahagon a ořech. V případě roletových garážových vrat imitujících svým vzhledem dřevo, si lze vybrat z následujících dekorů: fólie teak, zlatý dub, tmavý dub nebo mahagon a po dohodě jakákoli jiná renolit fólie.